Oferta specjalna
Wybierz język:    PL | EN | DE | RU

Rezerwacja

Szanowni Państwo,


Rezerwacje apartamentów i pokoi przyjmowane są telefonicznie, mailem lub on-line. Po otrzymaniu zgłoszenia rezerwacji odsyłamy wstępne potwierdzenie dokonania rezerwacji. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji wysyłamy mailem po otrzymaniu zadatku. 
Przy rezerwacji pobierany jest zadatek w wysokości 30 % ogólnej kwoty za pobyt. Zadatek płatny jest do trzech dni od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji. Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu.
W przypadku rezerwacji noclegów w terminie  krótszym niż 10 dni przed datą rozpoczęcia pobytu  prosimy o zapłatę pełnej kwoty za wynajem w dniu otrzymania potwierdzenia .
Formy płatności: gotówka, przelew, karta kredytowa
Wpłacony zadatek w przypadku rezygnacji z przyczyn niezależnych od wynajmującego nie podlega zwrotowi.
W przypadku gdy Gość (nie zgłaszając wcześniej późniejszego przyjazdu) nie zamelduje się do godz. 24.00 w pierwszym dniu rezerwacji - rezerwacja noclegów ulega anulowaniu za cały okres.

 

- Zapraszamy do Zakopanego -

 

REZERWACJA APARTAMENTÓW I POKOI WILLA OLGA

  1. Formularz kontaktowy
  2. olga@impol.net.pl
  3. Rezerwacje telefoniczne: (+48) 601 412 935 lub (+48) 18 201 30 50

 

Konto bankowe:SANTANDER CONSUMER BANK S.A.

93 1090 1665 0000 0001 0465 8921
Impol Invest Sp. z o.o. Sp.k. -Willa Olga, ul. Conrada 51, 31-357 Kraków

 

RECEPCJA WILLI OLGA

Willa jest bezobsługowa. Recepcja znajduje się w Rezydencji Sienkiewiczówka na ul. Zamoyskiego 28. Klucze do apartamentów należy odebrać pod wskazanym wyżej adresem. Istnieje możliwość odbioru kluczy w Willi Olga, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia szczegółów.