Oferta specjalna
Wybierz język:    PL | EN | DE | RU

Strefa dziecka

Niebo dla dzieci. Raj dla rodziców.


Otoczenie, które stwarza sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę to jedna rzecz. Miejsce, w którym dorośli mogą się naprawdę zrelaksować wraz z dziećmi to coś zupełnie innego.


Relaks w saunie, książka przy cicho trzaskającym kominku, spokojny wieczór przy lampce wina ...Żebyś Ty mógł odpoczywać w sposób, jaki Ci najbardziej odpowiada Twoje dzieci potrzebują ekscytującego miejsca do zabawy.


My stworzyliśmy idealne warunki do odpoczynku dla całej rodziny.


W obszernej strefie relaksu Willi Olga przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane miejsce, w którym dzieci mają wszystko, czego mogą potrzebować do świetnej zabawy.


Kolorowy dywan może udawać wielkie miasto, namiot - indiańskie tipi, a krzesełka i stolik przydadzą się do zorganizowania przyjęcia dla misiów i lalek.


W ogrodzie czeka na dzieci drewniana Chatka Puchatka, którą najmłodsi mogą wykorzystać na 1000 sposobów. Ograniczeniem jest tylko ich wyobraźnia.


Rano, po południu, wieczorem - przez cały dzień dzieci w Willi Olga mogą realizować niezliczoną ilość pomysłów na zabawę. A to zapewni dorosłym czas na wyjątkowy odpoczynek, o jakim marzą.


Obejrzyj naszą strefę relaksu oraz komfortowe apartamenty i pokoje.